Aktuálne
Domov / Hokej / Začiatok 31. ročníka Oravskej hokejovej súťaže

Začiatok 31. ročníka Oravskej hokejovej súťaže

Začiatok 31. ročníka Oravskej hokejovej súťaže

TJ Oravská Lesná v sezóne 2015/2016 vstupuje do  31. ročníka OHS

V tejto sezóne sa súťaže zúčastní celkovo 8 tímov, 5 tímov z Oravy a do súťaže sa pripájajú po 9 ročnej prestávke mimo oravské tímy a to: HK Stará Bystrica, Galaxy Kežmarok a HC Kláštor pod Znievom. Systém súťaže ostáva nezmenený, každý tím odohrá zápas so súperom dvakrát a to doma – vonku, dovedna odohrá každý tím v základnej časti 14 zápasov.

Do playoff postupujú prvé štyri mužstvá, kde medzi sebou odohrajú dvojice (1.+4. a 2.+3.) dva zápasy, víťazi postúpia do finále a porazení do bojov o tretie miesto.

Celky, ktoré štartujú v sezóne 2015/2016: Dolný Kubín,  Oravská Lesná, Oravský Podzámok, Podbiel, Pucov, Stará Bystrica, Kláštor pod Znievom, Kežmarok.

Tento rok si TJ Oravská Lesná pripisuje na súpisku dvoch nových hráčov. V tíme vítame mladého Pavla Laššáka a  Michala Telúcha z Dolného Kubína.

O Admin

Skúste Pozrieť

LUKAS_HOKEJ

Výsledky po 12. kole OHS

Výsledky po 12. kole OHS     Výsledky:   Priebežná tabuľka     Rozpis zápasov: ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>