Domov / Hokej / Muži “A”

Muži “A”

Začiatok 31. ročníka Oravskej hokejovej súťaže

TJ Oravská Lesná v sezóne 2015/2016 vstupuje do  31. ročníka OHS

V tejto sezóne sa súťaže zúčastní celkovo 8 tímov, 5 tímov z Oravy a do súťaže sa pripájajú po 9 ročnej prestávke mimo oravské tímy a to: HK Stará Bystrica, Galaxy Kežmarok a HC Kláštor pod Znievom. Systém súťaže ostáva nezmenený, každý tím odohrá zápas so súperom dvakrát a to doma – vonku, dovedna odohrá každý tím v základnej časti 14 zápasov.

Do playoff postupujú prvé štyri mužstvá, kde medzi sebou odohrajú dvojice (1.+4. a 2.+3.) dva zápasy, víťazi postúpia do finále a porazení do bojov o tretie miesto.

Celky, ktoré štartujú v sezóne 2015/2016: Dolný Kubín,  Oravská Lesná, Oravský Podzámok, Podbiel, Pucov, Stará Bystrica, Kláštor pod Znievom, Kežmarok.

Tento rok si TJ Oravská Lesná pripisuje na súpisku dvoch nových hráčov. V tíme vítame mladého Pavla Laššáka a  Michala Telúcha z Dolného Kubína.