Aktuálne
Domov / O nás pre Vás

O nás pre Vás

Sme občianske združenie, ktorého poslaním je podpora a rozvoj športových aktivít v Oravskej Lesnej a širokom okolí. Je našou víziou postarať sa o športové aktivity našich detí a športovcov a dopriať im tak vytúžený športový rast, nakoľko rozvoj športu je našou srdcovou záležitosťou a preto aj naši funkcionári sa rozhodli vykonávať svoju činnosť bezplatne.

Od roku 1994 sa nám podarilo pomocou našej bezplatnej práce a sponzorským príspevkom od obcí, spoločnosti, občanov, ako aj našich darov vybudovať budovy a športoviská v hodnote 1 000 000 €.  Pokračujeme aj naďalej v našom posolstve za pomoci darcov, sponzorov a spriaznených duší tak ako doteraz.

ePri budovaní športovísk je veľa vykonané, ale ešte je pred nami veľa práce tak, aby mohli ihriská a štadión plnohodnotne slúžiť pre všetkých milovníkov športu a detí nielen z nášho regiónu.  Pevne veríme, že sa nám podarí osloviť aj Vás a pomôžete nám dobudovať naše začaté dielo.

 

Ing.Martin Murín

prezident TJ Oravská Lesná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>