Domov / Viac ako klub

Viac ako klub

Ahoj,

vážený športovec, športový fanúšik, športový priaznivec. Vítame ťa na oficiálnej webovej stránke občianskeho združenia Telovýchovná Jednota Oravská Lesná.

vitame vas

TJ Oravská Lesná sa venuje rozvoju športu v našej obci, je správcom futbalového ihriska a zimného štadiónu, zabezpečuje športový rozvoj pre občanov Oravskej Lesnej a okolia v troch oddieloch:

- futbalový

- hokejový

- stolnotenisový

O správu zimného štadióna sa nám stará TJ Orles s.r.o.
Telovýchovná jednota veľmi úzko spolupracuje s obecným úradom, ale aj ostatnými zložkami v obci a širokom okolí ako Základná škola, Farský úrad, Občianské združenia,podnikatelia a ostatní priaznivci.