Aktuálne
Domov / TJ ORAVSKÁ LESNÁ / TJ Oravská Lesná má novú webovú stránku

TJ Oravská Lesná má novú webovú stránku

 

Tj Oravská Lesná oficiálne spustila novú webovú stránku 15.7. 2014.  Na stránke nájdete všetky aktuálne športové výsledky, tabuľky a informácie z futbalu, hokeja a stolného tenisu.

Taktiež si môžte prečítať všetky zaujímavé informácie o histórii Tj Oravskej Lesnej, výstavbe štadióna, výstavbe ihriska,ale aj o aktuálnej činnosti TJ. K dispozícii je aj fotogaléria s vyše 5000 fotkami, na ktorých sa s veľkou pravdepodobnosťou nájdete aj vy :)

Podrobnosti o stránke:

V hornej červenej  lište nájdete všetky “oddiely” a po priložení kurzora myšky sa vám otvorí menu kde nájdete všetky dôležité údaje a kolónky v ktorých sú aktuálne informácie.

Pod lištou je dynamický foto film, kde sa nachádzajú najdôležitejšie novinky a po kliknutí na jednotlivú fotku získate podrobné informácie o danej súťaži, evente, akcii alebo inej veci.

Na úvodnej stránke sú všetky najnovšie články a správy o celom oddiely TJ.

Taktiež sme stránku prepojili aj s Facebook-ovými stránkami “Futbal TJ Oravská Lesná”  a “Hokejisti TJ Oravská Lesná a ich fanúšikovia” a vytvorili sme nové konto na Youtube pod hlavičkou TJ Oravská Lesná.

Prajeme vám príjemne strávené chvíle na našej-vašej novej webovej stránke.

 

O Admin

Skúste Pozrieť

vvv

Darujte nám 2% z dane

Milí priatelia, darujte nám 2 % z dane a pomôžte tak rozvoju športovej činnosti v ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>