Domov / Futbal / Futbalový turnaj o pohár starostu obce

Futbalový turnaj o pohár starostu obce

V sobotu 25.7. 2015 sa na futbalovom ihrisku v Oravskej Lesnej uskutoční futbalový turnaj o pohár starostu obce Oravská Lesná. Starostom obce Oravská Lesná je Marek Majdiš.

Privítame mužstvá: TJ Považský Chlmec, TJ Novoť, TJ Hermanice(CZ) a domáci tím TJ Oravskú Lesnú.

Mužstvá hrajú systémom každý s každým 2×20 min., víťazom turnaja sa stane mužstvo, ktoré získa najvyšší počet bodov, v prípade nerovnosti bodov v tabuľke rozhoduje vzájomný zápas, potom skóre a vyšší počet strelených gólov.

ROZPIS ZÁPASOV
Turnaj začína o 11:00 hod. a končí o 18:30 vyhlásením výsledkov a žrebovaním tomboly, ktorá bude prebiehať v priebehu celého dňa.
ŠTADION
Telovýchovna jednota Oravská Lesná sa teší na Vašu účasť a praje príjemné športové zážitky.

dsc_0380_r304

Sezóna sa už blíži :)

Už tento týždeň v prípade priazného počasia odštartuje jessenná časť súťaže. Naši hráči z “A” sa v prvom ...