Aktuálne
Domov / Nezaradené / Nočný beh 2017 • NIGHT RUN • Or. Lesná

Nočný beh 2017 • NIGHT RUN • Or. Lesná

Nedávno sme tu mali “Beh zdravia” a už tu máme v Oravskej Lesnej ďalšiu bežeckú akciu! Ale teraz s 2x väčším zážitkom. :)

Tentokrát sa na vás tešíme na NIGHT RUN-e(nočnom behu), ktorý pôjde priamo cez obec ORAVSKÚ LESNÚ.

Opäť máme EXLUZÍVNU trasu pod osvetlenou cestou s dĺžkou len 6 km, ktorú zvládnu naozaj všetci. (povrch asfalt).
ČAS A MIESTO: 26.8. (sobota), Or. Lesná, futbalové ihrisko

KATEGÓRIE:
• muži do 40 rokov
• muži nad 40 rokov
• ženy do 40 rokov
• ženy od 40 rokov

REGISTRÁCIA prebieha:
ONLINE: http://my4.raceresult.com/79779/registration?lang=sk
NA MIESTE: alebo priamo na mieste (futbalové ihrisko TJ Oravská Lesná.) Začiatok registrácie je od 19:00

➡➡ZAČIATOK BEHU: 20:30

Štartovné je 5 € na bežca. Pre všetkých bežcov je zabezpečený pitný režim aj občerstvenie v podobe švédskych stolov a kapustnice.

Každý bežec dostane meracie zariadenie s čipom, svietiaci náramok. Počas trasy vás budú usmerňovať naši organizátori.

Výťažok z celej akcie bude venovaný na rozvoj športu v Or. Lesnej a charitatívnu pomoc.

NA KONCI MÁME PRE VÁS PREKVAPKO! (nikomu nevravte, že to bude ohňostroj) BUDE TO ŠUPA-AKCIA, dobehnite. Po behu prebieha na štadióna poriadna PÁRTY! HLAVNE potvrĎ účasť na udalosti, nech vieme koľko vás príde a koľko kapustnice treba navariť.

SPONZORI: COCA-COLA, Wood fashion, STAVORAVA, Drevostavby JJT, Autoperfekt, Volita Batteries, SV-MAX, Jaroslav Brňák, MKM-elektro, Hanzy-Trans, Štadión Bar-medveď, Tomáš Srogončík, Drevodom Orava, TJ Or. Lesná, Drevostavby Bruno, Jozef Kvak, Jozef Rošťák, Pavol Murín, Iveta Laššáková, Andrej Holubčík, Pavol Murín, obec Oravská Lesná

plagat

O Admin

Skúste Pozrieť

Football_iu_1996

Rozpis zápasov jesennej časti futbalového ročníka 2017/2018.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>